Apple Watch Ultra 3 Cellular 49mm Natural Titanium Case with Blue/Bright Blue Trail Loop – M/L
Apple Watch Ultra 3 Cellular 49mm Natural Titanium Case with Blue/Bright Blue Trail Loop – M/L
2.019,00 KM
Ultimativni sat za avanture s najvećim Apple Watch zaslonom, 42-satnim trajanjem baterije, satelitskom komunikacijom, 5G mobilnom mrežom i čvrstim titanijumskim kućištem za ekstremne uvjete.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Ekran | 1.98" OLED Always-On, LTPO3, najveći u Apple Watch seriji |
|---|---|
| RAM | 1 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Čipset | Apple S10 (64-bit dual-core) |
| Glavna kamera | Nema |
| Ultraširoka kamera | Nema |
| Video snimanje | Nema |
| Prednja kamera | Nema |
| Baterija | do 42h / 72h Low Power Mode |
| SIM | eSIM + Satelitska komunikacija |
| Mreža | 5G, 4G, 3G + Satelitska |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n, 2.4 GHz) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Izdržljivost | WR100 + MIL-STD-810H (otporno na vodu do 100m) |
| Dimenzije | 49 x 44 x 14.4 mm |
| Težina | 61.3 g |
| Materijal | Titanijum |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
2.019,00 KM
Apple Watch Ultra 3 Cellular 49mm Natural Titanium Case with Blue/Bright Blue Trail Loop – S/M
Apple Watch Ultra 3
Nije dostupno
61016
Kupi -
1.059,00 KM
Apple Watch S11 GPS 46mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band – M/L
Apple Watch Series 11
Nije dostupno
60783
Kupi -
1.059,00 KM
Apple Watch S11 GPS 46mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band – S/M
Apple Watch Series 11
Nije dostupno
60784
Kupi -
899,00 KM
Apple Watch S11 GPS 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band – M/L
Apple Watch Series 11
Dostupno
60775
Kupi -
989,00 KM
Apple Watch S11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band – S/M
Apple Watch Series 11
Nije dostupno
60769
Kupi -
989,00 KM
Apple Watch S11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band – M/L
Apple Watch Series 11
Nije dostupno
60647
Kupi











Novo