Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
3.699,00 KM
Pouzdan partner za produktivan rad. Sa elegantnim dizajnom i snažnim performansama, idealan je za profesionalce u pokretu.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 15,3-inčni Liquid Retina, 500 nits, True Tone, Wide color (P3), 224 ppi, |
|---|---|
| Procesor | Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M3 10-Core |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sonoma |
| Tastatura | Magic Keyboard sa Touch ID-em |
| Trackpad | Force Touch trackpad |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4/USB 4 40Gbps |
| Web kamera | 1080p FaceTime HD |
| Masa | 1,51 kg |
| Dimenzije | 340,4 x 237,6 x 11,5 mm |
| Wi-Fi standardi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
3.699,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Dostupno
47415
Kupi -
2.749,00 KM
Apple MBA 13.6 MIDNIGHT/M3/10C GPU/16GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47795
Kupi -
3.429,00 KM
Apple MBA 13.6 MIDNIGHT/M3/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47408
Kupi -
3.699,00 KM
Apple MBA 15.3: SPACE GREY/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Dostupno
47414
Kupi -
3.199,00 KM
Apple MBA 13.6: SPACE GREY/M3/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47410
Kupi -
3.199,00 KM
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M3/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Dostupno
47411
Kupi


