Apple MBA 13.6: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
Apple MBA 13.6: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
3.489,00 KM
Elegantan, brz i tih — MacBook Air sa moćnim Apple M4 čipom donosi izuzetne performanse u ultratankom dizajnu. Idealan je za posao, učenje i kreativni rad. Midnight finiš dodatno naglašava njegov moderan izgled.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.6", IPS, LED, 224 piksela po inču, 500 nits, 1 bilion colors, Wide color (P3), True tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Masa | 1.24 kg |
| Dimenzije | 30.41 x 1.13 x 21.5 cm |
| Čitač otiska prsta | Ne |
| Wireless standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Zvučnici | ozvučenje sa četiri zvučnika, Dolby Atmos |
| Web kamera | 12 Mpix sa podrškom za Desk View |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54022
Kupi -
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54019
Kupi -
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54034
Kupi -
3.649,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54043
Kupi -
3.649,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54039
Kupi -
3.649,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54036
Kupi


