Apple MBA 13.6: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
Apple MBA 13.6: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
4.099,00 KM
Moderan i moćan MacBook Air sa Apple M4 čipom donosi izuzetne performanse u ultratankom i laganom dizajnu. Uz 24GB RAM-a i 512 GB SSD memorije, idealan je za svakodnevne i profesionalne zadatke. Elegantna Midnight boja dodatno ističe vrhunski dizajn.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Ekran | 13.6" Liquid Retina display |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 chip with 10-core CPU and 10-core GPU |
| Memorija | 24 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Rezolucija | 2560 x 1664 |
| WiFi | 802.11ax W‑Fi 6E |
| Tastatura | Magic Keyboard sa Touch ID-em |
| Kamera | 12MP Center Stage kamera |
| Trackpad | Force Touch Trackpad |
| Punjač | Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter |
| Konekcije | MagSafe 3 ulaz za punjenje |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54034
Kupi -
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54035
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54038
Kupi -
3.649,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54036
Kupi -
3.489,00 KM
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54070
Kupi -
2.999,00 KM
Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54068
Kupi


