Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
3.489,00 KM
Elegantan i ultra‑tanki laptop sa moćnim Apple M4 čipom i 16‑jezgrenim Neural Engine‑om. Opremljen 13.6″ Liquid Retina ekranom (500 nita, True Tone, P3), 16 GB objedinjene memorije i brzim 256 GB SSD‑om. Radi bešumno, bez ventilatora, uz impresivnu autonomiju do 18 sati, MagSafe punjenje i bogat set konektora (Thunderbolt 4 i audio ulaz). Savršen spoj performansi i prijenosnosti, sada i u sofisticiranoj srebrnoj boji.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.6", IPS, LED, 224 pixels per inch, 500 nits, 1 bilion colors, Wide color (P3), True tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Masa | 1.24 kg |
| Dimenzije | 30.41 x 1.13 x 21.5 cm |
| Bežična povezanost | Wi‑Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3 |
| Tastatura | Internacionalna |
| Kamera | 12 MP Center Stage s Desk View, 1080p HD video |
| Zvuk / Mikrofon | Četiri zvučnika sa Spatial Audio & Dolby Atmos; 3-mikrofonski niz s beamformingom, Voice Isolation i Wide Spectrum režimima |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54019
Kupi -
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54021
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54042
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54033
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54037
Kupi -
3.649,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54043
Kupi


