Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
2.939,00 KM
Ultra-lagan i elegantan MacBook Air sa moćnim M4 čipom koji objedinjuje 10-jezgreni CPU, 10-jezgreni GPU i 16-jezgreni Neural Engine. Opremljen visokorezolucijskim 13.6″ Liquid Retina zaslonom (2560×1664, 500 nita, P3, True Tone), 16 GB RAM-a i 512 GB SSD-a, pruža vrhunske performanse za rad i zabavu
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.6″ Liquid Retina (IPS) |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 chip with 10-core CPU and 10-core GPU |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 čip (10‑jezgarni GPU), dijeli sistemsku memoriju |
| Operativni sistem | macOS Sequoia |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wireless standard | 802.11ax W‑Fi 6E |
| Masa | 1.24 kg |
| Dimenzije | 30.41 cm × 21.5 cm × 1.13 cm |
| Tastatura | Internacionalna engleska |
| Konekcije | 2 × Thunderbolt 4 (USB‑C; punjenje, DisplayPort, USB‑4 i do 40 Gb/s) |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54018
Kupi -
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54022
Kupi -
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54019
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54042
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54033
Kupi -
3.649,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54036
Kupi


