Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
3.649,00 KM
Moderan i snažan – MacBook Air 15.3” s M4 čipom u elegantnoj Midnight boji pruža izvrsne performanse uz 10-jezgreni CPU i GPU. Uz 16GB RAM-a i 256GB SSD-a, idealan je za svakodnevne zadatke, studij i rad u pokretu, s većim zaslonom za maksimalnu produktivnost.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 15.3", IPS, LED, 224 pixela po inču, 500 nits, 1 bilion colors, Wide color (P3), True Tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | Objedinjena memorija od 16 GB |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Dimenzije | 34.04 x 1.15 x 23.76 cm |
| Masa | 1.51 kg |
| Tastatura | YU tastatura, Tastatura bez numeričkog dela |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54041
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54037
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54066
Kupi -
3.649,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54036
Kupi -
2.399,00 KM
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54069
Kupi -
2.999,00 KM
Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54068
Kupi


