Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
3.649,00 KM
MacBook Air 15.3” s M4 čipom u elegantnoj srebrnoj boji pruža odličan spoj snage i mobilnosti. Uz 10-jezgreni CPU i GPU, 16GB RAM-a i 256GB SSD-a, idealan je za svakodnevne zadatke, rad u pokretu i multimediju – sve to na većem zaslonu za još bolji pregled i produktivnost.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 15.3", IPS, LED, 224 pixela po inču, 500 nits, 1 bilion colors, Wide color (P3), True Tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | 16GB |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) *Thunderbolt 4 podržava punjenje, DisplayPort i USB4 (do 40Gb/s) |
| Masa | 1.51kg |
| Dimenzije | 340.4mm x 237.6mm x 11.5mm |
| Tastatura | YU tastatura, osvetljena |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54033
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54044
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54042
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54045
Kupi -
3.489,00 KM
Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54065
Kupi -
3.649,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54039
Kupi


