Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-ZEE
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-ZEE
4.679,00 KM
Moćan i elegantan MacBook Air u Silver izdanju dolazi sa najnovijim Apple M4 čipom, 10-jezgrenim CPU-om i 10-jezgrenim GPU-om za vrhunske performanse. Opremljen sa 24 GB RAM-a i 512 GB SSD-a, savršen je za zahtevne korisnike koji traže pouzdanost, brzinu i mobilnost u svakodnevnom radu ili kreativnim projektima.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 15.3", IPS, LED, 224 pixela po inču, 500 nits, 1 bilion colors, Wide color (P3), True Tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | Objedinjena memorija od 24 GB |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Masa | 1.51 kg |
| Dimenzije | 34.04 x 1.15 x 23.76 cm |
| Wireless standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Čitač otiska prsta | Ne |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
4.679,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54022
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54033
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54038
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54045
Kupi -
3.649,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54039
Kupi -
3.489,00 KM
Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Nije dostupno
54065
Kupi


