MacBook Air 13” M5 8C GPU 16GB 512GB Starlight – ZEE
MacBook Air 13” M5 8C GPU 16GB 512GB Starlight – ZEE
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Kontaktirajte nas za rokove isporuke
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 1 milijarda boja, 13.6" Liquid Retina, 224 ppi, 2560×1664 rezolucija, 500 nita, IPS, LED pozadinsko osvjetljenje, Široka paleta boja (P3), True Tone |
|---|---|
| Dimenzije | 30.41 × 21.5 × 1.13 cm |
| Masa | 1.23 kg |
| Procesor | 10‑jezgreni CPU (4 super + 6 efficiency jezgara), 153 GB/s propusnost memorije, 16‑jezgreni Neural Engine, 8‑jezgrena GPU, Apple M5, Hardverski ubrzano ray tracing, Neural akceleratori |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana 8‑jezgrena GPU jedinica u Apple M5 čipu |
| Operativni sistem | macOS s Apple Intelligence |
| Konekcije | 2× Thunderbolt 4 (USB‑C) priključka (punjenje, 3.5 mm priključak za slušalice, DisplayPort, MagSafe 3 priključak za punjenje, Thunderbolt 4 do 40 Gb/s, USB 4 do 40 Gb/s) |
| Bežična povezanost | Bluetooth 6, Thread umrežavanje, Wi‑Fi 7 (802.11be) |
| Tastatura | 78/79 tipki, Force Touch trackpad, Pozadinsko osvjetljena Magic Keyboard s Touch ID-om |
| Kamera | 1080p HD video, 12 MP Center Stage kamera, podrška za Desk View |
| Zvuk / Mikrofon | režimi Voice Isolation i Wide Spectrum, Spatial Audio s Dolby Atmos, Tri mikrofona s usmjerenim beamformingom, Zvučni sistem s četiri zvučnika |
| Baterija | 40W Dynamic Power napajanje (60W maks), 53.8 Wh litij-polimerna baterija, Brzo punjenje s 70W napajanjem, Do 18 sati video reprodukcije, MagSafe 3 punjenje |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
4.299,00 KM3.869,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 179,13 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64223
Kupi -
4.299,00 KM3.869,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 179,13 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64230
Kupi -
4.299,00 KM3.869,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 179,13 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64229
Kupi -
2.999,00 KM2.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 124,96 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64225
Kupi -
MacBook Air 15” M5 10C GPU 16GB 512GB Silver – ZEE
MacBook Air sa M5 procesorom
onbackorder
63313
Kupi -
MacBook Air 13” M5 8C GPU 16GB 512GB Sky Blue – ZEE
MacBook Air sa M5 procesorom
onbackorder
63247
Kupi






