Apple Watch S10 GPS 42mm Jet Black Alu Case with Black Sport Band – S/M
Apple Watch S10 GPS 42mm Jet Black Alu Case with Black Sport Band – S/M
949,00 KM 849,00 KM
Apple Watch S10 GPS 42mm – vaš lični asistent za zdravlje i stil života.
Always-On Retina OLED ekran do 2000 niti, 64 GB memorije,
S10 čip sa 4-jezgrenim Neural Engine-om i naprednim senzorima za zdravlje i fitnes.
Uz watchOS 11, brzo punjenje i aluminijumsko kućište, spreman je za svaki izazov – od treninga do sna.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | Apple Watch S10 GPS 42mm |
|---|---|
| Boja kućišta | Jet Black |
| Boja | Black |
| Veličina kućišta | 42mm |
| OS | watchOS 11 |
| Procesor | S10 SiP (64-bit dual-core) |
| Neural Engine | 4 jezgra |
| Ekran | Always-On Retina LTPO3 OLED |
| Rezolucija | 446 x 374 px (326 ppi) |
| Osvetljenje | 2000 niti |
| Staklo | Ion-X |
| Memorija | 64 GB |
| Baterija | Do 18h normalno / do 36h u Power Saving |
| Punjenje | Brzo punjenje – 80% za 30 min |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Navigacija | GPS, GNSS, Galileo, BeiDou |
| Otpornost | IP6X (prašina), 50 m (voda) |
| Apple Pay | Da |
| Senzori | Električni senzor srca, Optički senzor srca (3. generacija), Senzor telesne i vodene temperature, Visokoosetljiv akcelerometar i žiroskop visokog dinamičkog opsega, Aktivan visinomer, Merač dubine, Digitalni kompas |
| Zdravlje | EKG aplikacija, Praćenje pulsa, Aplikacija za praćenje ciklusa, Aplikacija za spavanje sa detekcijom apneje, Aplikacija za stanje uma, Aplikacija za lekove, Aplikacija za buku |
| Podržane aktivnosti | Trčanje, planinarenje, biciklizam, plivanje, skijanje, snowboarding, veslanje, golf, hodanje, HIIT, joga, istezanje, ples, core vežbe, pilates, kik-boks, Tai Chi |
| Sigurnost | Hitan SOS, međunarodni pozivi za hitne slučajeve, detekcija pada, praćenje buke |
| Materijal izrade sata | Aluminijum |
| Materijal kaiša | Fluoroelastomer |
| Dužina kaiša | S/M |
| Proizvođač | Apple |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
Apple Watch S10 GPS 42mm Jet Black Alu Case with Black Sport Band – M/L
Apple Watch Series 10
949,00 KM849,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 39,54 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
61485
Kupi -
Apple Watch S10 GPS 46mm Rose Gold Alu Case with Light Blush Sport Band – S/M
Apple Watch Series 10
1.139,00 KM899,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 47,46 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
61487
Kupi -
Apple Watch S10 GPS 46mm Silver Alu Case with Denim Sport Band-M/L
Apple Watch Series 10
1.139,00 KM899,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 47,46 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
61488
Kupi
