Apple 13-inch iPad Air (M4) Cellular 256GB – Blue
Apple 13-inch iPad Air (M4) Cellular 256GB – Blue
3.139,00 KM 2.825,00 KM
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Kontaktirajte nas za rokove isporuke
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Audio pozivi | 13.0" Liquid Retina LED-backlit IPS, 2732 x 2048 px, 264 ppi, P3 wide color, True Tone, antirefleksni premaz, 500 nita |
|---|---|
| Baterija | Kapacitet: 256 GB, 12 GB objedinjene memorije |
| Trajanje baterije | Apple M4, 8-jezgreni CPU (3 performance + 5 efficiency), 9-jezgreni GPU, 16-jezgreni Neural Engine, 120 GB/s memorijski propusni opseg |
| Bluetooth | Litijum‑polimerna baterija do 10 h surfovanja ili gledanja videa preko Wi‑Fi mreže |
| Dimenzije | Apple N1 wireless chip, Wi‑Fi 7 (802.11be) sa 2×2 MIMO, Bluetooth 6, Thread; Apple C1X modem za 5G (sub‑6 GHz) i LTE |
| Težina | iPadOS 26 s podrškom za Apple Intelligence |
| Ekran | 12 MP Wide zadnja kamera (ƒ/1.8), Smart HDR, panorama, automatska stabilizacija slike |
| Kapacitet | 12 MP Ultra Wide prednja kamera u landscape orijentaciji sa Center Stage podrškom |
| Mikrofon | 4K video do 60 fps, 1080p HD do 240 fps (slow‑motion), timelapse, stabilizacija |
| Operativni sistem | Touch ID integrisan u gornje dugme (Top button) |
| Glavna kamera | USB‑C port (USB 3), Smart Connector za tastature, magnetni konektor za Apple Pencil Pro i Apple Pencil (USB‑C) |
| Selfie kamera | Stereo landscape zvučnici |
| Video snimanje | Dual mikrofoni visoke kvalitete za pozive, video i snimanje zvuka |
| Opis procesora | 280.6 x 214.9 x 6.1 mm |
| Ostalo | ≈ 620 g |
| Audio formati | Touch ID, žiroskop, akcelerometar, barometar, ambijentalni svetlosni senzor |
| Video formati | |
| Rezolucija ekrana | |
| Senzori | |
| Zvučnici | |
| Wi‑Fi |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
Apple 11-inch iPad Air (M4) Wi-Fi 1TB – Blue
iPad Air (M4)
3.429,00 KM3.086,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 142,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62997
Kupi -
Apple 13-inch iPad Air (M4) Wi-Fi 512GB – Blue
iPad Air (M4)
3.299,00 KM2.969,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 137,46 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63009
Kupi -
Apple 11-inch iPad Air (M4) Wi-Fi 1TB – Purple
iPad Air (M4)
3.429,00 KM3.086,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 142,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62999
Kupi -
Apple 11-inch iPad Air (M4) Wi-Fi 128GB – Purple
iPad Air (M4)
1.769,00 KM1.592,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 73,71 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62987
Kupi -
Apple 11-inch iPad Air (M4) Wi-Fi 256GB – Space Grey
iPad Air (M4)
2.099,00 KM1.889,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 87,46 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62988
Kupi -
Apple 11-inch iPad Air (M4) Wi-Fi 128GB – Space Grey
iPad Air (M4)
1.769,00 KM1.592,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 73,71 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62874
Kupi



