Apple iPhone 16 256GB Pink
Apple iPhone 16 256GB Pink
2.549,00 KM 2.029,00 KM
Opremljen A18 Bionic čipom, 6.1” OLED Super Retina XDR ekranom i naprednom 48 MP kamerom,
iPhone 16 donosi besprekorne performanse, 5G povezanost i
trajanje baterije do 22 sata – u kućištu otpornom na vodu i prašinu (IP68).
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Ekran | 6.1" OLED, 60 Hz (Super Retina XDR), 2556 x 1179 px, ~460 ppi |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Čipset | Apple Bionic A18 |
| Glavna kamera | 48 MP (Fusion / 26 mm / f 1,6) + 12 MP (2 x Telephoto / 52 mm / f 1,6) |
| Ultraširoka kamera | 12 MP (120°) |
| Video snimanje | 4K do 60 fps, 1080p do 240 fps |
| Prednja kamera | 12 MP TrueDepth |
| Baterija | 3561 mAh, do 22h video / 80h audio |
| SIM | Dual SIM (nanoSIM + eSIM) |
| Mreža | 5G, 4G, 3G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be, 2×2 MIMO) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Senzori | Face ID, žiroskop, akcelerometar, svetlosni, barometar |
| Izdržljivost | IP68 (6m do 30 min) |
| Dimenzije | 147.6 x 71.6 x 7.8 mm |
| Težina | 170 g |
| Materijal | Aluminijum + Staklo |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
1.629,00 KM
Apple iPhone 14 128GB Purple
iPhone
Nije dostupno
47359
Kupi -
3.349,00 KM2.799,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 139,54 KM mjesečno uz 24 rateNije dostupno
47387
Kupi -
2.799,00 KM2.199,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 116,63 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
47385
Kupi -
Apple iPhone 16 512GB Black
iPhone
3.099,00 KM2.649,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 129,13 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
47380
Kupi -
2.199,00 KM
Apple iPhone 16 128GB White
iPhone
Dostupno
47368
Kupi -
1.629,00 KM
Apple iPhone 14 128GB Blue
iPhone
Nije dostupno
47358
Kupi




