Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 MAX 18C CPU/18C/40C GPU/48GB/2T-CRO
Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 MAX 18C CPU/18C/40C GPU/48GB/2T-CRO
12.199,00 KM 10.979,00 KM
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 16.2" Liquid Retina XDR, mini-LED, 3456 x 2234, ProMotion do 120 Hz, P3, True Tone |
|---|---|
| Procesor | Apple M5 Pro ili Apple M5 Max prema SKU-u |
| Memorija | prema SKU-u |
| Hard disk | prema SKU-u |
| Grafička karta | Apple M5 Pro / M5 Max GPU |
| Operativni sistem | macOS |
| Konekcije | 3x Thunderbolt 4 / USB 4, HDMI, SDXC, MagSafe 3, 3.5 mm |
| Bežična povezanost | Wi‑Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Kamera | 12 MP Center Stage kamera |
| Zvuk / Mikrofon | Šest zvučnika, tri mikrofona |
| Tastatura | Magic Keyboard s Touch ID-om |
| Dimenzije | 35.57 x 24.81 x 1.68 cm |
| Masa | 2.14 kg |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 MAX 18C CPU/18C/40C GPU/48GB/2T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
12.199,00 KM10.979,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 508,29 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
66077
Kupi -
Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 PRO 18C CPU/18C/20C GPU/48GB/1T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
8.599,00 KM7.739,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 358,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63514
Kupi -
Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 PRO 18C CPU/18C/20C GPU/48GB/1T-CRO
16-inčni MacBook Pro (M5)
8.599,00 KM7.739,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 358,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63513
Kupi -
Apple MBP 16: SILVER/M5 MAX 18C CPU/18C/32C GPU/36GB/2T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
10.899,00 KM9.799,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 454,13 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63509
Kupi -
Apple MBP 16: SILVER/M5 PRO 18C CPU/18C/20C GPU/48GB/1T-CRO
16-inčni MacBook Pro (M5)
8.599,00 KM7.739,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 358,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63506
Kupi -
Apple MBP 16: SILVER/M5 PRO 18C CPU/18C/20C GPU/48GB/1T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
8.599,00 KM7.739,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 358,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63507
Kupi





