Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 MAX 18C CPU/18C/40C GPU/48GB/2T-ZEE
Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 MAX 18C CPU/18C/40C GPU/48GB/2T-ZEE
12.199,00 KM 10.979,00 KM
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 000, 000:1 kontrast, 1, 1 milijarda boja, 16.2" Liquid Retina XDR zaslon, 254 ppi, 3456×2234 rezolucija, ProMotion do 120 Hz, SDR: do 1000 nita, Široka paleta boja (P3), True Tone, XDR svjetlina: 1000 nita kontinuirano / 1600 nita vršno (HDR) |
|---|---|
| Procesor | 16‑jezgreni Neural Engine, 18‑jezgreni CPU, 307 GB/s propusnost memorije, 32‑jezgrena GPU, Apple M5 Max, Hardverski ubrzano ray tracing, Neural akceleratori |
| Memorija | 48GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana 32‑jezgrena GPU jedinica u Apple M5 Max čipu |
| Operativni sistem | macOS s Apple Intelligence |
| Konekcije | 3.5 mm priključak za slušalice, 3× Thunderbolt 5 (USB‑C) priključka (punjenje, DisplayPort, HDMI priključak, MagSafe 3 priključak za punjenje, SDXC slot za karticu, Thunderbolt 5 do 120 Gb/s, USB 4 do 120 Gb/s) |
| Bežična povezanost | Apple N1 bežični čip, Bluetooth 6, Thread umrežavanje, Wi‑Fi 7 (802.11be) |
| Tastatura | 78/79 tipki, Force Touch trackpad, Pozadinsko osvjetljena Magic Keyboard s Touch ID-om |
| Kamera | 1080p HD video, 12 MP Center Stage kamera, podrška za Desk View |
| Zvuk / Mikrofon | Hi-fi zvučni sistem s šest zvučnika i wooferima za poništavanje vibracija, režimi Voice Isolation i Wide Spectrum, Široki stereo zvuk, Spatial Audio s Dolby Atmos, Studijski kvalitet, Tri mikrofona s usmjerenim beamformingom |
| Baterija | 100 Wh litij-polimerna baterija, 140W USB‑C napajanje, Brzo punjenje s 140W napajanjem, Do 24 sata video reprodukcije, MagSafe 3 punjenje |
| Dimenzije | 35.57 × 24.81 × 1.68 cm |
| Masa | 2.15 kg |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 MAX 18C CPU/18C/32C GPU/36GB/2T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
10.899,00 KM9.799,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 454,13 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63536
Kupi -
Apple MBP 16: SILVER/M5 MAX 18C CPU/18C/40C GPU/48GB/2T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
12.199,00 KM10.979,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 508,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63511
Kupi -
Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 PRO 18C CPU/18C/20C GPU/48GB/1T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
8.599,00 KM7.739,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 358,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63514
Kupi -
Apple MBP 16: SILVER/M5 PRO 18C CPU/18C/20C GPU/24GB/1T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
7.399,00 KM6.659,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 308,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63505
Kupi -
Apple MBP 16: SILVER/M5 PRO 18C CPU/18C/20C GPU/48GB/1T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
8.599,00 KM7.739,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 358,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63507
Kupi -
Apple MBP 16: SPACE BLACK/M5 PRO 18C CPU/18C/20C GPU/24GB/1T-ZEE
16-inčni MacBook Pro (M5)
7.399,00 KM6.659,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 308,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63319
Kupi





