JBLT Tune510BT White
JBLT Tune510BT White
119,00 KM
JBL Tune 510BT ima čuveni JBL Pure Bass Sound, koji se može čuti u najpopularnijim arenama širom sveta. Bežično strimuj zvuk visokog kvaliteta direktno sa tvog pametnog telefona, bez zapetljanih kablova. Slušaj bežično do 40 sati, bez prekida. Nakon toga napuni bateriju za samo dva sata korisnim USB-C kablom. Za samo 5 minuta brzog punjenja možeš dobiti dva sata slušanja muzike.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model/boja | JBL Tune 510BT/ bijela |
|---|---|
| Tip slušalica | On-Ear slušalice |
| Frekventni opseg | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedansa | 32 Ω |
| Osjetljivost | 103.5 dB |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Vrijeme punjenja | 2 h |
| Brzo punjenje (speed charge) | 5 min = do 2 sata dodatne reprodukcije |
| Težina | 160 g |
| Pakovanje sadrži | Slušalice, USB‑C kabl, uputstvo, garancija |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
69,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAT1209WT/00
Slušalice
Dostupno
44592
Kupi -
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušal TAT2206 GR
Slušalice
Dostupno
44584
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43530
Kupi -
99,00 KM
BEZICNE SLUSALICE Z15
Slušalice
Dostupno
43475
Kupi -
99,00 KM
JBL GO3 ECO BLUE
JBL
Dostupno
15854
Kupi -
249,00 KM
Dostupno
15862
Kupi
