JBL Tune125TWS Black
JBL Tune125TWS Black
249,00 KM
Uživajte u bežičnoj slobodi uz JBL Tune 125TWS slušalice. Precizan i moćan JBL Pure Bass zvuk, automatsko prijavljivanje na uređaj po vađenju iz futrole pomoću Google Fast Pair, te mogućnost korištenja samo jedne ili obe slušalice zahvaljujući Dual Connect tehnologiji—daju vam maksimalnu fleksibilnost i udobnost. Ukupno do 32 sata reprodukcije, od toga 8 sati direktno sa slušalica i dodatnih 24 sata iz punjene futrole.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model/boja | JBL Tune 125TWS – crna |
|---|---|
| Tip slušalica | In-ear, True Wireless |
| Audio drajver | 5,8 mm dinamički driver |
| Frekvencijski raspon | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedansa | 14 Ω |
| Osjetljivost | 96 dB @ 1 kHz / 1 mW |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Raspon Bluetooth veze | do 8–10 m |
| Funkcija Google Fast Pair | Da |
| Dual Connect funkcija | Da – moguće koristiti lijevu ili desnu slušalicu pojedinačno |
| Baterija slušalica | do 8 sati reprodukcije |
| Baterija sa kutijom | do 32 sata ukupno |
| Vrijeme punjenja | oko 2 sata (USB-C) |
| Brzo punjenje | 15 min u futroli ≈ 1 sat reprodukcije |
| Mikrofon | Ugrađen za pozive i glasovnu pomoć |
| Komande na slušalici | Reprodukcija, pauza, preskakanje, glasovni asistenti, pozivi |
| Težina | 73 g (uključujući futrolu) |
| Pakovanje sadrži | Slušalice, futrola za punjenje, USB-C kabl, 3 para silikonskih čepića, uputstvo |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
69,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAT1209WT/00
Slušalice
Dostupno
44592
Kupi -
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209BK/00
Slušalice
Dostupno
44588
Kupi -
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209BL/00
Slušalice
Dostupno
44589
Kupi -
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209WT/00
Slušalice
Dostupno
44590
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43529
Kupi -
99,00 KM
Dostupno
43532
Kupi

