JBL GO3 Black
JBL GO3 Black
99,00 KM
JBL Go 3 je kompaktni i moćni Bluetooth zvučnik crne boje, dizajniran za kvalitetan zvuk bilo gdje i bilo kada. Sa JBL Original Pro Sound tehnologijom pruža čist i bogat zvuk sa dubokim basom. Vodootporan i otporan na prašinu sa IP67 certifikatom, idealan je za upotrebu na otvorenom i u svim vremenskim uslovima.
Opremljen je Bluetooth 5.1 tehnologijom za stabilnu bežičnu vezu i baterijom koja omogućava do 5 sati reprodukcije. Lagan i prenosiv, lako se može ponijeti sa sobom gdje god da krenete.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model/boja | JBL Go 3, crna |
|---|---|
| Audio konfiguracija | Mono zvučnik, JBL Original Pro Sound |
| Frekvencijski opseg | 110 Hz – 20 kHz |
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| Snaga zvučnika | 4,2 W |
| Trajanje baterije | Do 5 sati reprodukcije |
| Vrijeme punjenja | Do 2,5 sati |
| Otpornost | IP67 (vodootporan i otporan na prašinu) |
| Dimenzije | 8.6 x 6.9 x 4.0 cm |
| Težina | 209 g |
| Povezivanje | Bežični Bluetooth |
| Punjenje | USB-C |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušal. TAT2206 PK
Slušalice
Dostupno
44585
Kupi -
69,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAT1209BK/01
Slušalice
Dostupno
44591
Kupi -
129,00 KM
JBL Bež. slušal. JBLT520BTBLKEU
Slušalice
Dostupno
44568
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43549
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43529
Kupi -
109,00 KM
Dostupno
15850
Kupi
