SONOS SUB WHITE
SONOS SUB WHITE
1.579,00 KM
Sonos Sub White je bežični subwoofer vrhunske klase dizajniran da obogati svaki Sonos sistem snažnim, dubokim basom. Idealno se uklapa u kućna kino rješenja i muzičke postavke, poboljšavajući audio doživljaj na nivou koji osjetite i čujete.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Vrsta | Home audio Sistem: 1.0 |
|---|---|
| Tip | Aktivni Subwoofer |
| Frekventni opseg | Minimum 25Hz |
| Materijal | Plastika |
| Bežična povezivost | Wi-Fi (IEEE 802.11a/b/g/n) |
| Podržane tehnologije | AirPlay2, Equalizer, Sonos app, Trueplay |
| Dimenzije | 158mm x 389mm x 402mm |
| Boja | Bijela |
| Težina | 16 kg |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
369,00 KM
SONOS ROAM BLACK
Zvučnici
Dostupno
43618
Kupi -
159,00 KM
SONOS ARC WALL MOUNT BLACK
Zvučnici
Dostupno
43611
Kupi -
129,00 KM
SONOS BEAL WALLMOUNT WHITE
Zvučnici
Dostupno
43612
Kupi -
909,00 KM
SONOS MOVE 2 BLACK
Zvučnici
Dostupno
43615
Kupi -
399,00 KM
Dostupno
15859
Kupi -
99,00 KM
JBL GO3 ECO BLUE
JBL
Dostupno
15854
Kupi
