HAMA Punjači i baterije za laptop 200007
HAMA Punjači i baterije za laptop 200007
129,00 KM
Crni univerzalni laptop punjač sa USB-C konektorom.
Maksimalna izlazna snaga punjača iznosi 92 W.
Pruža izlaznu struju od 3.25 A za stabilno punjenje.
Ulazni napon punjača varira od 100 do 240.
VIzlazni napon u rasponu od 5 do 20 V.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Crna |
|---|---|
| Dimenzije | Punjač: |
| Izlazna snaga | 92 W |
| Komaptibilnost | Acer |
| Konektor | USB-C |
| Model | 200007 |
| Ostalo | Izlazna struja: 3,25 A |
| Težina | 273 g |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
199,00 KM
Apple 70W USB-C Power Adapter
Apple kablovi i adapteri
Dostupno
44505
Kupi -
79,00 KM
Apple USB-C to USB Adapter
Apple kablovi i adapteri
Dostupno
44550
Kupi -
25,00 KM
HAMA USB data kablovi 201579
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47842
Kupi -
79,00 KM
HAMA Punjači i baterije za laptop 5-20V/45W TIPC
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47836
Kupi -
39,00 KM
HAMA Punjači i kablovi za telefone 201998
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47835
Kupi -
55,00 KM
HAMA Auto punjači za mobilne telefone 201639
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47794
Kupi
