Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M3/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M3/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
3.199,00 KM
Kompaktan i moćan MacBook Air sa M3 čipom pruža pouzdane performanse za svakodnevne zadatke. Tanak, lagan i elegantan – u prefinjenoj Starlight boji.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.6", IPS, 500 nits, Retina, Wide color (P3), True Tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M3 chip with 8-core CPU and 8-core GPU |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sonoma |
| Konekcije | MagSafe 3 ulaz za punjenje |
| Tastatura | Magic Keyboard sa Touch ID-em |
| Trackpad | Force Touch trackpad |
| Zvučnici | Zvučni sistem sa 4 zvučnika |
| Kamera | HD 720p |
| Masa | 1.24kg |
| Dimenzije | 304.1mm x 215mm x 11.3mm |
| Wireless standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
3.699,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Dostupno
47415
Kupi -
2.749,00 KM
Apple MBA 13.6 MIDNIGHT/M3/10C GPU/16GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47795
Kupi -
3.199,00 KM
Apple MBA 13.6: SPACE GREY/M3/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47410
Kupi -
3.699,00 KM
Apple MBA 15.3: SPACE GREY/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Dostupno
47414
Kupi -
3.699,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47412
Kupi -
3.429,00 KM
Apple MBA 13.6 MIDNIGHT/M3/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47408
Kupi


