Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
3.699,00 KM
Veliki zaslon, tanka elegancija. Pruža snažne performanse uz izuzetnu efikasnost. Savršen je za rad, učenje i zabavu – u prefinjenoj Starlight boji.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 15.3", IPS, Retina, 500 nits, Wide color (P3), True Tone technology, 224 piksela po inču |
|---|---|
| Procesor | Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sonoma |
| Tastatura | Magic Keyboard sa Touch ID-em |
| Trackpad | Force Touch trackpad |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4/USB4 40Gbps |
| Zvučni sistem | Dolby Atmos |
| Masa | 1.51 kg |
| Dimenzije | 34.04 x 23.76 x 1.15 cm |
| Wireless standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Čitač otiska prsta | Da |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
2.749,00 KM
Apple MBA 13.6 MIDNIGHT/M3/10C GPU/16GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47795
Kupi -
3.429,00 KM
Apple MBA 13.6 MIDNIGHT/M3/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47408
Kupi -
3.699,00 KM
Apple MBA 15.3: SPACE GREY/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Dostupno
47414
Kupi -
3.199,00 KM
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M3/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Dostupno
47411
Kupi -
3.699,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M3 10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47412
Kupi -
3.199,00 KM
Apple MBA 13.6: SPACE GREY/M3/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M3 procesorom
Nije dostupno
47410
Kupi


