Apple MBP 14: SPACE BLACK/M5 10C/10C GPU/24GB/1TB-ZEE
Apple MBP 14: SPACE BLACK/M5 10C/10C GPU/24GB/1TB-ZEE
5.499,00 KM 4.949,00 KM
10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanje
ili samo 229,13 KM mjesečno uz 24 rate
SKU
mde34ze/a
Kategorija 14-inčni MacBook Pro (M5)
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 14.2" Liquid Retina XDR, mini-LED, 3024 x 1964, ProMotion do 120 Hz, P3, True Tone |
|---|---|
| Procesor | Apple M5 chip |
| Memorija | 24 GB unified memory |
| Hard disk | 1 TB SSD |
| Grafička karta | Apple M5 GPU, 10 jezgri |
| Operativni sistem | macOS |
| Konekcije | 3x Thunderbolt 4 / USB 4, HDMI, SDXC, MagSafe 3, 3.5 mm |
| Bežična povezanost | Wi‑Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Kamera | 12 MP Center Stage kamera |
| Zvuk / Mikrofon | Šest zvučnika, tri mikrofona |
| Tastatura | Magic Keyboard s Touch ID-om |
| Dimenzije | 31.26 x 22.12 x 1.55 cm |
| Masa | 1.55 kg |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
Apple MBP 14: SILVER/M5 10C/10C GPU/16GB/1TB-CRO
14-inčni MacBook Pro (M5)
4.899,00 KM4.409,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 204,13 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
65706
Kupi -
Apple MBP 14: SPACE BLACK/M5 PRO 10C CPU/15C/16C GPU/24GB/2T-ZEE
14-inčni MacBook Pro (M5)
7.199,00 KM6.479,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 299,96 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63546
Kupi -
Apple MBP 14: SILVER/M5 PRO 10C CPU/15C/16C GPU/24GB/2T-ZEE
14-inčni MacBook Pro (M5)
7.199,00 KM6.479,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 299,96 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63544
Kupi -
Apple MBP 14: SPACE BLACK/M5 PRO 18C CPU/18C/20C GPU/24GB/2T-ZEE
14-inčni MacBook Pro (M5)
7.799,00 KM6.999,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 324,96 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63501
Kupi -
Apple MBP 14: SILVER/M5 PRO 15C CPU/15C/16C GPU/24GB/1T-CRO
14-inčni MacBook Pro (M5)
6.199,00 KM5.579,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 258,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63316
Kupi -
Apple MBP 14: SILVER/M5 PRO 15C CPU/15C/16C GPU/24GB/1T-ZEE
14-inčni MacBook Pro (M5)
6.199,00 KM5.579,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 258,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63317
Kupi








