Apple USB-C Adapter 30W
Apple USB-C Adapter 30W
145,00 KM
Apple 30W USB‑C adapter za napajanje omogućava brzo i efikasno punjenje kod kuće, na poslu ili u pokretu.
Adapter je kompatibilan sa bilo kojim USB‑C uređajem, Apple preporučuje da se koristi uz MacBook Air i Apple Vision Pro.
Takođe se može koristiti sa određenim modelima iPhone i iPad Pro uređaja kako bi se iskoristila funkcija brzog punjenja.
Napomena: Kabl za punjenje se prodaje zasebno.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | MW2G3ZM/A |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Tip | Adapter |
| USB | USB Type-C |
| Snaga punjenja | 30 W |
| Mac kompatibilnost | MacBook Air 15" (M4, 2025), MacBook Air 13" (M4, 2025) |
| iPhone kompatibilnost | iPhone 16 Pro Max, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Plus, iPhone 16 |
| iPad kompatibilnost | iPad Pro 13" (M4), iPad Pro 11" (M4) |
| Apple Watch kompatibilnost | Apple Watch Ultra 2, Apple Watch Ultra |
| Proizvođač | Apple |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
179,00 KM
Apple Thunderbolt 5 (USB-C) Pro cable (1m)
Apple kablovi i adapteri
Dostupno
61466
Kupi -
149,00 KM
Apple USB-C to MagSafe 3 Cable (2m) – Silver
Apple kablovi i adapteri
Dostupno
61464
Kupi -
69,00 KM
Apple 20W USB-C Power Adapter
Apple kablovi i adapteri
Dostupno
57016
Kupi -
199,00 KM
Apple 70W USB-C Power Adapter
Apple kablovi i adapteri
Dostupno
44505
Kupi -
89,00 KM
Apple Watch Magnetic Charging Cable (1m)
Kablovi i punjači
Dostupno
43439
Kupi -
309,00 KM
Apple Magsafe DUO Charger
Dodaci
Dostupno
12924
Kupi
