PHILIPS Bež.slušalice TAH3209WT/00
PHILIPS Bež.slušalice TAH3209WT/00
89,00 KM
Sjajne bežične slušalice sa Bluethooth-om verzije 5.3
Kompaktno sklopivi dizajn uz maksimalnu udobnost
Potpuno napunjena baterija u roku od 2 h nudi reprodukciju zvuka od 25 h
Frekeventni opseg zvuka do 20 Hz do 22 kHz
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | TAH3209WT/00 |
|---|---|
| Boja | Svileno bijela (Satin White) |
| Tip slušalica | On‑ear, sklopive |
| Frekventni opseg | 20–20 000 Hz |
| Impedansa | 32 Ω |
| Osjetljivost | 112 dB |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Vrijeme punjenja baterije | 2 h |
| Vrijeme trajanja baterije | 25 h |
| Brzo punjenje | 15 min za 1 h reprodukcije |
| Dimenzije | 15,50 x 17,6 x 4,25 cm |
| Težina | 160 g |
| Kompatibilnost sa glasovnim asistentima | Apple Siri |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušal. TAT2206 PK
Slušalice
Dostupno
44585
Kupi -
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209BL/00
Slušalice
Dostupno
44589
Kupi -
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušal. TAT2206 WT
Slušalice
Dostupno
44586
Kupi -
129,00 KM
JBL Bež. slušal. JBLT520BTBLKEU
Slušalice
Dostupno
44568
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43549
Kupi -
469,00 KM
JBL Charge 5 Red
JBL
Dostupno
43528
Kupi
