JBL Bež. slušal. JBLT520BTBLKEU
JBL Bež. slušal. JBLT520BTBLKEU
129,00 KM
JBL Tune 520BT koristi čuveni JBL Pure Bass zvuk koji daje snagu najpoznatijim koncertnim dvoranama širom sveta. Bežično streamuj visokokvalitetni zvuk direktno sa tvog pametnog telefona bez kablova i uz pomoć najnovije Bluetooth tehnologije. Preuzmi besplatnu JBL aplkaciju kako bi prilagodio zvuk svom ukusu uz pomoć ekvilajzera.
Slušalice s izdržljivom baterijom do 57 sati, podrškom za speed charge (5 min = 3h), Voice Aware funkcijom za hands‑free pozive, multi‑point povezivanjem. Udobne, lagane i sklopive.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model/boja | JBL Tune 520BT/ plava |
|---|---|
| Frekventni opseg | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedansa | 30 Ω |
| Osjetljivost | 102 dB |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Vrijeme punjenja | 2h |
| Brzo punjenje (speed charge) | 5 min = 3 sati dodatne reprodukcije |
| Težina | 157 g |
| Pakovanje sadrži | Slušalice, USB‑C kabl, uputstvo, garancija |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH3209WT/00
Slušalice
Dostupno
44587
Kupi -
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209WT/00
Slušalice
Dostupno
44590
Kupi -
159,00 KM
SLUSALICE BEZZICNE AKG K 915, crne
Slušalice
Dostupno
43607
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43608
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43549
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43529
Kupi
