JBL Beži.bubice JBLWFLEXBLK
JBL Beži.bubice JBLWFLEXBLK
179,00 KM
Crne bežične slušalice sa frekventnim opsegom od 20 Hz do 20 KHz
TalkTrue i VoiceAware tehnologije za čist zvuk i bolju komunikaciju
Osjetljivost od 105 dB pruža snažan i bogat zvučni doživljaj
Ukupna autonomija slušalica do 32 h, punjenje približno 2 h
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model/boja | JBLWFLEXBLK / crna |
|---|---|
| Tip slušalica | Bežične slušalice |
| Frekventni opseg | 20 Hz – 20 KHz |
| Osjetljivost | 105 dB |
| Vreme punjenja | 2 h |
| Trajanje baterije | Do 32 h |
| Brzo punjenje | 10 minuta = do 2 sata reprodukcije |
| Impedansa | 16 Ω |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Težina (po slušalici / kućištu) | 7.6 g / 35.1 g |
| Dodatne tehnologije | Ambient Aware, TalkThru, VoiceAware, Touch kontrole |
| Kompatibilnost | JBL Headphones App |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
215,00 KM
Dostupno
47831
Kupi -
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209WT/00
Slušalice
Dostupno
44590
Kupi -
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209BK/00
Slušalice
Dostupno
44588
Kupi -
249,00 KM
JBLT225TWS White
JBL
Dostupno
43551
Kupi -
99,00 KM
JBL GO3 Black
JBL
Dostupno
43531
Kupi -
249,00 KM
Dostupno
15862
Kupi
