HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 15.6-16.2
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 15.6-16.2
89,00 KM
Moderna i elegantna torba za laptop u bež boji
Napravljena od kvalitetnog poliestera
4 odeljka omogućavaju bolju organizovanost
Pogodna za laptopove veličine do 16,2”
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Bež |
|---|---|
| Broj odeljaka | 4 odeljka |
| Dimenzije | Spoljašnje: 45 cm x 9 cm x 33 cm |
| Kompatibilnost | Univerzalan brend |
| Materijal | Poliester |
| Model | Premium 15.6-16.2" |
| Težina | 560 g |
| Tip | Torba za laptop |
| Veličina laptopa | 15,6" – 16,2" |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
65,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop FLORENCE 15.6 GR
Torbe i navlake
Dostupno
47840
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 antr
Torbe i navlake
Dostupno
47822
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 GR
Torbe i navlake
Dostupno
47821
Kupi -
85,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1
Torbe i navlake
Dostupno
47819
Kupi -
125,00 KM
PanzerGlass Magnetic Privacy 13.3” Macbook Air/Pro
Torbe i navlake
Dostupno
43589
Kupi -
349,00 KM
APPLE LEATHER SLEEVE FOE 12” MACBOOK BLACK
Torbe i navlake
Dostupno
43392
Kupi
