HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1
85,00 KM
Super torba bež boje za laptop do veličine 13,3” – 14,1”
Poliester garantuje dugotrajnost i otpornost
Savršena za svakodnevne odlaske na posao ili poslovna putovanja
Težina od 520 g čini je laganom za nošenje
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Bež |
|---|---|
| Broj odeljaka | 4 odeljka |
| Dimenzije | Spoljašnje: 41 cm x 30 cm x 8,5 cm |
| Kompatibilnost | Univerzalan brend |
| Materijal | Polister |
| Model | Premium 13.3-14.1" |
| Težina | 520 g |
| Tip | Torba za laptop |
| Veličina laptopa | 13,3" – 14,1" |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
49,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop 196602
Torbe i navlake
Dostupno
47850
Kupi -
85,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop 196601
Torbe i navlake
Dostupno
47849
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 15.6-16.2 BK
Torbe i navlake
Dostupno
47825
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra LW 15.6-16.2
Torbe i navlake
Dostupno
47824
Kupi -
125,00 KM
PanzerGlass Magnetic Privacy 13.3” Macbook Air/Pro
Torbe i navlake
Dostupno
43589
Kupi -
79,00 KM
Dostupno
15836
Kupi


