HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 BK
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 BK
59,00 KM
Crna torba za laptop idealnog dizajna
Spoljašnje dimenzije iznose 40 cm x 9 cm x 30 cm
Težina je 400 g čini je izuzetno laganom i praktičnom
Izgrađena od savršenog materijala poliestera
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Crna |
|---|---|
| Broj odeljaka | 4 odeljka |
| Dimenzije | Spoljašnje: 40 cm x 9 cm x 30 cm |
| Kompatibilnost | Univerzalan brend |
| Materijal | Polister |
| Model | Ultra 13.3-14.1BK |
| Težina | 400 g |
| Tip | Torba za laptop |
| Veličina laptopa | 13,3" – 14,1" |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
55,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop 196603
Torbe i navlake
Dostupno
47851
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop FLORENCE 15.6 GR
Torbe i navlake
Dostupno
47840
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 15.6-16.2 BK
Torbe i navlake
Dostupno
47825
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 antr
Torbe i navlake
Dostupno
47822
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 GR
Torbe i navlake
Dostupno
47821
Kupi -
85,00 KM
HAMA torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1BL
Torbe i navlake
Dostupno
47817
Kupi
