HAMA torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1BL
HAMA torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1BL
85,00 KM
Odlična torba tamnoplave boje za laptop
Težina iznosi 520 g što je čini laganom i lako prenosivom
Poseduje 4 odeljka za dodatnu opremu
Pogodna za laptop veličine 13,3” – 14,1”
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Tamnoplava |
|---|---|
| Broj odeljaka | 4 odeljka |
| Dimenzije | Spoljašnje: 41 cm x 8,5 cm x 30 cm |
| Kompatibilnost | Univerzalan brend |
| Materijal | Poliester |
| Težina | 520 g |
| Tip | Torba za laptop |
| Veličlina laptopa | 13,3" – 14,1" |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
49,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop 196602
Torbe i navlake
Dostupno
47850
Kupi -
85,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop 196601
Torbe i navlake
Dostupno
47849
Kupi -
59,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 BK
Torbe i navlake
Dostupno
47823
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 GR
Torbe i navlake
Dostupno
47821
Kupi -
89,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 15.6-16.2
Torbe i navlake
Dostupno
47820
Kupi -
70,00 KM
Tucano Nido Hard Shell case for MacBook Air 11” Black
Torbe i navlake
Dostupno
43682
Kupi
