HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra LW 15.6-16.2
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra LW 15.6-16.2
65,00 KM
Torba za laptop svedenog dizajna u sivoj boji
Spoljašnje dimenzije: 44 x 9 x 32 cm
Unutrašnje dimenzije: 41 x 8 x 31 cm
Pogodna za laptop veličine do 16,2”
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Siva |
|---|---|
| Broj odeljaka | 4 odeljka |
| Dimenzije | Spoljašnje: 44 cm x 9 cm x 32 cm |
| Kompatibilnost | Univerzalan brend |
| Materijal | Poliester |
| Model | Ultra LW 15.6-16.2 |
| Težina | 440 g |
| Tip | Torba za laptop |
| Veličina laptopa | 15,6" – 16,2" |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
85,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop 196601
Torbe i navlake
Dostupno
47849
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop FLORENCE 15.6 GR
Torbe i navlake
Dostupno
47840
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 15.6-16.2 BK
Torbe i navlake
Dostupno
47825
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 antr
Torbe i navlake
Dostupno
47822
Kupi -
70,00 KM
Tucano Nido Hard Shell case for MacBook Air 11” Black
Torbe i navlake
Dostupno
43682
Kupi -
449,00 KM
APPLE LEATHER SLEEVE FOR 13” MBP BLACK
Torbe i navlake
Dostupno
43393
Kupi
