Apple Watch S6 GPS, 40mm Blue Aluminium Case with Deep Navy Sport Band – Regular
Apple Watch S6 GPS, 40mm Blue Aluminium Case with Deep Navy Sport Band – Regular
599,00 KM 499,00 KM
10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanje
ili samo 24,96 KM mjesečno uz 24 rate
Apple Watch Series 6 donosi napredne zdravstvene funkcije poput merenja kiseonika u krvi i EKG-a.
U kombinaciji sa Always-On Retina ekranom i snažnim S6 čipom.
Savršeno se uklapa u vaš stil i prati svaki vaš pokret – i pod vodom.
Na stanju
SKU
MG143HC/A
Kategorija Apple Watch Series 6
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | Apple Watch Series 6 GPS |
|---|---|
| Boja kućišta | Blue |
| Boja | Deep Navy |
| Veličina kućišta | 40mm |
| OS | watchOS 6 |
| Procesor | S6 SiP (64-bit dual-core) |
| Ekran | Retina LTPO OLED |
| Rezolucija | 368 x 448 px (326ppi) |
| Osvetljenje | 1000 nita |
| Staklo | Ion-X |
| Memorija | 32GB |
| Baterija | do 18 sati |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Otpornost | Do 50 m (voda) |
| Senzori | Senzor kiseonika u krvi, Električni i optički senzor pulsa, Altimetar, Kompas, Akcelerometar, Žiroskop |
| Zdravlje | EKG aplikacija, Meri nivo kiseonika u krvi |
| Materijal izrade sata | Aluminijum |
| Dužina kaiša | Regular |
| Proizvođač | Apple |



