Apple Watch S11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band – S/M
Apple Watch S11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band – S/M
899,00 KM
Napredni Apple Watch s komprehenzivnim praćenjem zdravlja, 5G povezivošću, detekcijom hipertenzije, analizom ocjene spavanja i poboljšanim mogućnostima praćenja fitnessa.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Ekran | 1.69" OLED Always-On, 374 x 446 px, 989 mm² područje zaslona |
|---|---|
| RAM | 1 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Čipset | Apple S10 (64-bit dual-core) |
| Glavna kamera | Nema |
| Ultraširoka kamera | Nema |
| Video snimanje | Nema |
| Prednja kamera | Nema |
| Baterija | do 18h / 32h Low Power Mode |
| SIM | eSIM (GPS + Cellular) |
| Mreža | 5G, 4G, 3G (Cellular model) |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n, 2.4 GHz) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Izdržljivost | WR50 (otporno na vodu do 50m) |
| Dimenzije | 42 x 36 x 9.7 mm |
| Težina | 30.3 g (GPS) / 29.7 g (GPS + Cellular) |
| Materijal | Aluminijum |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
899,00 KM
Apple Watch S11 GPS 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band – S/M
Apple Watch Series 11
Dostupno
60776
Kupi -
989,00 KM
Apple Watch S11 GPS 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band – M/L
Apple Watch Series 11
Dostupno
60886
Kupi -
899,00 KM
Apple Watch S11 GPS 42mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band – M/L
Apple Watch Series 11
Dostupno
60775
Kupi -
989,00 KM
Apple Watch S11 GPS 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band – M/L
Apple Watch Series 11
Nije dostupno
60771
Kupi -
989,00 KM
Apple Watch S11 GPS 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band – S/M
Apple Watch Series 11
Dostupno
60773
Kupi -
989,00 KM
Apple Watch S11 GPS 42mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band – M/L
Apple Watch Series 11
Nije dostupno
60647
Kupi











Novo