Apple Watch S9 GPS 41mm RED Alu Case w RED Sport Band – S/M
Apple Watch S9 GPS 41mm RED Alu Case w RED Sport Band – S/M
1.069,00 KM 649,00 KM
Apple Watch S9 GPS spoj elegancije i inteligencije.
Moderan, snažan i pametan saputnik za zdraviji i aktivniji život.
Prati vaše zdravlje, san i aktivnosti sa stilom, uz vrhunsku preciznost i izdržljivost u svim uslovima.
Kupovinom (PRODUCT)RED modela doprinosite globalnoj borbi protiv HIV/AIDS-a.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | Apple Watch S9 GPS |
|---|---|
| Boja kućišta | Red |
| Boja | Red |
| Veličina kućišta | 41mm |
| OS | watchOS 10 |
| Procesor | S9 SiP (64-bit dual-core) |
| Neural Engine | 4 jezgra |
| Ekran | Retina LTPO OLED |
| Rezolucija | 396 x 484 px (326 ppi) |
| Osvetljenje | 2000 nita |
| Staklo | Ion-X |
| Memorija | 64 GB |
| Baterija | do 18 sati / do 36 sati u Power Saving |
| Punjenje | Brzo punjenje – 80% za 45 min |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Otpornost | IP6X (prašina), 50 m (voda) |
| Senzori | Električni senzor srca, Optički senzor srca (3. generacija), Senzor telesne i vodene temperature, Visokoosetljiv akcelerometar i žiroskop visokog dinamičkog opsega, Aktivan visinomer, Merač dubine, Digitalni kompas |
| Zdravlje | EKG aplikacija, Praćenje pulsa, Aplikacija za praćenje ciklusa, Aplikacija za spavanje sa detekcijom apneje, Aplikacija za stanje uma, Aplikacija za lekove, Aplikacija za buku, Aplikacija za san, uključujući faze spavanja |
| Podržane aktivnosti | Trčanje, planinarenje, biciklizam, plivanje, skijanje, snowboarding, veslanje, golf, hodanje, HIIT, joga, istezanje, ples, core vežbe, pilates, kik-boks, Tai Chi |
| Sigurnost | Hitan SOS, međunarodni pozivi za hitne slučajeve, detekcija pada |
| Materijal izrade sata | Aluminijum |
| Materijal kaiša | Fluoroelastomer |
| Dužina kaiša | S/M |
| Proizvođač | Apple |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
659,00 KM
Dostupno
41951
Kupi -
739,00 KM529,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 30,79 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
41962
Kupi -
2.159,00 KM1.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 89,96 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
41883
Kupi -
2.159,00 KM1.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 89,96 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
42006
Kupi -
Apple Watch S9 GPS 41mm Starlight Alu Case w Starlight Sport Band – S/M
Apple Watch Series 9
1.069,00 KM649,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 44,54 KM mjesečno uz 24 rateNije dostupno
43450
Kupi -
Apple Watch S9 GPS 45mm Pink Alu Case w Light Pink Sport Band – M/L
Apple Watch Series 9
1.139,00 KM649,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 47,46 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
15893
Kupi


