Apple Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Loop – M/L
Apple Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Loop – M/L
2.159,00 KM 1.699,00 KM
Najnapredniji Apple sat za ekstremne izazove – Ultra 2.
Opremljen kućištem od titanijuma, safirnim ekranom do 3000 nita, snažnim S9 čipom i podrškom za mobilnu mrežu,
Ultra 2 donosi neverovatne performanse u najzahtevnijim uslovima.
Ovaj pametni sat je ultimativni alat za avanture, treninge i svakodnevnu efikasnost.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | Apple Watch Ultra 2 |
|---|---|
| Boja kućišta | Black Titanium |
| Boja | Black |
| Veličina kućišta | 49mm |
| OS | watchOS 11 |
| Procesor | S9 SiP (64-bit dual-core) |
| Neural Engine | 4 jezgra |
| Ekran | Always-On Retina LTPO2 OLED |
| Rezolucija | 410 x 502 px (326 ppi) |
| Osvetljenje | 3000 nita |
| Staklo | Safirni kristal |
| Memorija | 64 GB |
| Baterija | Do 36 h (normalno), do 72h u Power Saving |
| Punjenje | Brzo punjenje – 80% za 1h |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Navigacija | GPS, GNSS, Galileo, BeiDou |
| Otpornost | IP6X (prašina), 40 m (voda) |
| Apple Pay | Da |
| Senzori | Električni senzor srca, Optički senzor srca (3. generacija), Senzor telesne i vodene temperature, Visokoosetljiv akcelerometar i žiroskop visokog dinamičkog opsega, Aktivan visinomer, Merač dubine, Digitalni kompas, Senzor ambijentalnog svetla |
| Zdravlje | EKG aplikacija, Praćenje pulsa, Aplikacija za praćenje ciklusa, Aplikacija za spavanje sa detekcijom apneje, Aplikacija za stanje uma, Aplikacija za lekove, Aplikacija za buku, Obaveštenja o visokom i niskom pulsu, Obaveštenja o nepravilnom ritmu |
| Podržane aktivnosti | Trčanje, planinarenje, biciklizam, plivanje, skijanje, snowboarding, veslanje, golf, hodanje, HIIT, joga, istezanje, ples, core vežbe, pilates, kik-boks, Tai Chi |
| Sigurnost | Hitan SOS, međunarodni pozivi za hitne slučajeve, detekcija pada, praćenje buke, detekcija sudara. |
| Materijal izrade sata | Titanijum |
| Materijal kaiša | Fluoroelastomer |
| Dužina kaiša | M/L |
| Proizvođač | Apple |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
Apple Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Natural Titanium Case with Blue Loop – M/L
Apple Watch Ultra 2
2.159,00 KM1.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 89,96 KM mjesečno uz 24 rateNije dostupno
49912
Kupi -
Apple Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Dark Green Alp Larg
Apple Watch Ultra 2
2.159,00 KM1.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 89,96 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
49911
Kupi -
2.159,00 KM1.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 89,96 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
42006
Kupi -
2.159,00 KM1.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 89,96 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
41883
Kupi -
Apple Watch Ultra2 Cellular 49mm Black Titanium Case withBlack Titanium Milanese
Apple Watch Ultra 2
2.159,00 KM1.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 89,96 KM mjesečno uz 24 rateNije dostupno
47439
Kupi -
Apple Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Natural Titanium Case with Tan Alp Loop LARG
Apple Watch Ultra 2
2.159,00 KM1.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 89,96 KM mjesečno uz 24 rateDostupno
49913
Kupi
