PHILIPS Bež.slušalice TAT1209BK/01
PHILIPS Bež.slušalice TAT1209BK/01
69,00 KM
Sa odličnim zvukom, dinamičnim basom i džepnom futrolom za punjenje, ove veoma male i udobne potpuno bežične slušalice spremne su za korištenje danju i noću.
Jasni pozivi. Sagovornici će čuti šta govorite. Topao, prirodan zvuk. Postojana Bluetooth veza.
Udobno prianjanje i praktične kontrole osjetljive na dodir na slušalicama. IPX4 otpornost na prskanje i znoj. Do 18 sati reprodukcije sa kućištem.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Tip slušalica | In-ear (True Wireless Stereo) |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Frekventni opseg | 20Hz – 20KHz |
| Impedansa | 16 Ω |
| Osjetljivost | 97 dB |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | maksimalni domet do 10 m |
| Vrijeme reprodukcije | 6 h (slušalice) + do 12 h (kućište) = ukupno do 18 h |
| Vrijeme punjenja | 2 h |
| Brzo punjenje | 15 min daju 1 h reprodukcije |
| Otpornost | IPX4 – otpornost na prskanje i znoj |
| Dimenzije slušalica | 2.23 × 1.79 × 2.19 cm |
| Dimenzije kućišta | 5.80 × 3.59 × 2.52 cm |
| Težina | 30 g |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209WT/00
Slušalice
Dostupno
44590
Kupi -
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH3209WT/00
Slušalice
Dostupno
44587
Kupi -
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209BK/00
Slušalice
Dostupno
44588
Kupi -
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušal. TAT2206 WT
Slušalice
Dostupno
44586
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43608
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43530
Kupi
