JBL GO3 ECO GREEN
JBL GO3 ECO GREEN
99,00 KM
JBL Go 3 Eco Green je kompaktni i izdržljivi Bluetooth zvučnik koji pruža jasan i snažan zvuk u modernom, ekološki osviještenom dizajnu. Opremljen je IP67 zaštitom koja garantuje otpornost na vodu i prašinu, što omogućava korištenje zvučnika na otvorenom bez brige. Bluetooth 5.1 omogućava jednostavno i stabilno bežično povezivanje sa svim kompatibilnim uređajima. Baterija pruža do 5 sati reprodukcije muzike, a punjenje se vrši putem USB-C kabla.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model/boja | JBL Go 3 Eco, zelena |
|---|---|
| Audio konfiguracija | Mono zvučnik, JBL Original Pro Sound |
| Frekvencijski opseg | 110 Hz – 20 kHz |
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| Snaga zvučnika | 4,2 W |
| Trajanje baterije | Do 5 sati reprodukcije |
| Vrijeme punjenja | Do 2,5 sati |
| Otpornost | IP67 (otporan na vodu i prašinu) |
| Dimenzije | 7,5 × 8,8 × 4,1 cm |
| Težina | 209 g |
| Povezivanje | Bežični Bluetooth |
| Materijali | Do 90% reciklirane plastike, 100% reciklirane tkanine |
| Punjenje | USB-C |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209WT/00
Slušalice
Dostupno
44590
Kupi -
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušal. TAT2206 PK
Slušalice
Dostupno
44585
Kupi -
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušal. TAT2206 WT
Slušalice
Dostupno
44586
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43530
Kupi -
99,00 KM
JBL GO3 Black
JBL
Dostupno
43531
Kupi -
109,00 KM
Dostupno
15850
Kupi
