Apple 13-inch iPad Pro (M5) Cellular 2TB w Standard Glass – Space Black
Apple 13-inch iPad Pro (M5) Cellular 2TB w Standard Glass – Space Black
7.199,00 KM 6.479,00 KM
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.0" Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2752 x 2064, 264 ppi, ProMotion 10Hz do 120Hz, P3, True Tone, antirefleksni premaz |
|---|---|
| Kamera | 12 MP Wide zadnja kamera f/1.8, Smart HDR 4, panorama, autofokus, LiDAR skener |
| Prednja kamera | 12 MP Landscape Center Stage prednja kamera f/2.0, Face ID, Smart HDR 4 |
| Video snimanje | 4K video do 60 fps, ProRes video do 4K 30 fps, 1080p HD do 240 fps (slow-motion), Cinematic video stabilizacija |
| Zvuk / Mikrofon | Četiri stereo zvučnika, niz od četiri mikrofona studijske kvalitete |
| Bežična povezanost | Wi-Fi 7 (802.11be) 2×2 MIMO, Bluetooth 6.0, 5G (sub-6 GHz), Gigabit LTE, eSIM |
| Dimenzije | 281.6 x 215.5 x 5.1 mm |
| Masa | 582 g |
| Operativni sistem | iPadOS s podrškom za Apple Intelligence |
| Konekcije | 1× Thunderbolt / USB 4 (punjenje, DisplayPort, do 40Gb/s), Smart Connector, magnetski konektor |
| Senzori | Face ID, LiDAR skener, žiroskop s 3 osi, akcelerometar, barometar, senzor ambijentalnog svjetla |
| Memorija | 16 GB RAM |
| Hard disk | 2 TB |
| Procesor | Apple M5, 10-jezgreni CPU (4 performance + 6 efficiency), 10-jezgreni GPU, 16-jezgreni Neural Engine |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
3.189,00 KM2.870,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 132,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63964
Kupi -
5.699,00 KM5.129,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 237,46 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63970
Kupi -
4.599,00 KM4.139,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 191,63 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63968
Kupi -
4.289,00 KM3.860,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 178,71 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63967
Kupi -
5.699,00 KM5.129,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 237,46 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63971
Kupi -
6.599,00 KM5.939,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 274,96 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63982
Kupi




