Apple 13-inch iPad Pro (M5) WiFi 512GB w Standard Glass – Space Black
Apple 13-inch iPad Pro (M5) WiFi 512GB w Standard Glass – Space Black
3.989,00 KM 3.590,00 KM
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.0" Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2752 x 2064, 264 ppi, ProMotion 10Hz do 120Hz, P3, True Tone, antirefleksni premaz |
|---|---|
| Kamera | 12 MP Wide zadnja kamera f/1.8, Smart HDR 4, panorama, autofokus, LiDAR skener |
| Prednja kamera | 12 MP Landscape Center Stage prednja kamera f/2.0, Face ID, Smart HDR 4 |
| Video snimanje | 4K video do 60 fps, ProRes video do 4K 30 fps, 1080p HD do 240 fps (slow-motion), Cinematic video stabilizacija |
| Zvuk / Mikrofon | Četiri stereo zvučnika, niz od četiri mikrofona studijske kvalitete |
| Bežična povezanost | Wi-Fi 7 (802.11be) 2×2 MIMO, Bluetooth 6.0 |
| Dimenzije | 281.6 x 215.5 x 5.1 mm |
| Masa | 579 g |
| Operativni sistem | iPadOS s podrškom za Apple Intelligence |
| Konekcije | 1× Thunderbolt / USB 4 (punjenje, DisplayPort, do 40Gb/s), Smart Connector, magnetski konektor |
| Senzori | Face ID, LiDAR skener, žiroskop s 3 osi, akcelerometar, barometar, senzor ambijentalnog svjetla |
| Memorija | 12 GB RAM |
| Hard disk | 512 GB |
| Procesor | Apple M5, 9-jezgreni CPU (3 performance + 6 efficiency), 10-jezgreni GPU, 16-jezgreni Neural Engine |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
3.189,00 KM2.870,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 132,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63965
Kupi -
2.589,00 KM2.330,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 107,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63963
Kupi -
5.699,00 KM5.129,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 237,46 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63971
Kupi -
5.749,00 KM5.174,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 239,54 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63980
Kupi -
6.899,00 KM6.209,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 287,46 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63985
Kupi -
6.599,00 KM5.939,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 274,96 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
63983
Kupi




