Apple iPhone 17 256GB Black
Apple iPhone 17 256GB Black
2.149,00 KM
Napredni iPhone s 6.3” Super Retina XDR zaslonom, A19 čipom, dual sustavom kamera s 48MP glavnom i ultraširokokutnom kamerom te iznimnim cjelodnevnim trajanjem baterije.
Na stanju
Na stanju
Kontaktirajte nas za rokove isporuke
Dodatne informacije
| Ekran | 6.3" OLED, 120 Hz (Super Retina XDR), 2622 x 1206 px, ~460 ppi |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Čipset | Apple A19 |
| Glavna kamera | 48 MP (Fusion / 26 mm / f/1.6) + 48 MP (UltraWide / 13 mm / f/2.2) |
| Ultraširoka kamera | 48 MP (120°, makro podrška) |
| Video snimanje | 4K do 60 fps, 1080p do 240 fps, Dolby Vision |
| Prednja kamera | 18 MP Center Stage (f/1.9), 4K do 60 fps |
| Baterija | ~3692 mAh, do 30h video / 85h audio |
| SIM | Dual SIM (nanoSIM + eSIM) |
| Mreža | 5G, 4G, 3G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be, 2×2 MIMO) |
| Bluetooth | 6 |
| Izdržljivost | IP68 (otporno do 6m dubine do 30 min) |
| Dimenzije | 149.6 x 71.5 x 7.95 mm |
| Težina | 177 g |
| Materijal | Aluminijum + staklo |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
2.149,00 KM
Apple iPhone 17 256GB Mist Blue
iPhone 17
onbackorder
60488
Kupi -
2.149,00 KM
Apple iPhone 17 256GB Sage
iPhone 17
onbackorder
60489
Kupi -
2.149,00 KM
Apple iPhone 17 256GB White
iPhone 17
Dostupno
60490
Kupi -
2.699,00 KM
Apple iPhone 17 512GB Mist Blue
iPhone 17
onbackorder
60493
Kupi -
2.699,00 KM
Apple iPhone 17 512GB White
iPhone 17
onbackorder
60495
Kupi -
2.699,00 KM
Apple iPhone 17 512GB Lavender
iPhone 17
onbackorder
60492
Kupi












Novo