Apple iPhone Air 256GB Space Black
Apple iPhone Air 256GB Space Black
2.249,00 KM
Ultra-tanki iPhone s 6.5” zaslonom, A19 Pro čipom, titanijumskim kućištem debljine samo 5.6mm, pružajući premium performanse u nevjerojatno laganom dizajnu.
Na stanju
SKU
MG2L4SX/A
Kategorija iPhone Air
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Ekran | 6.5" OLED, 120 Hz (Super Retina XDR), 2736 x 1260 px, ~460 ppi |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Čipset | Apple A19 Pro |
| Glavna kamera | 48 MP (Fusion / f/1.6) |
| Ultraširoka kamera | Nema |
| Video snimanje | 4K do 60 fps, Dolby Vision |
| Prednja kamera | 18 MP Center Stage (f/1.9), 4K do 60 fps |
| Baterija | ~3149 mAh, do 27h video / 75h audio |
| SIM | eSIM samo |
| Mreža | 5G (Sub6), 4G, 3G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be, 2×2 MIMO) |
| Bluetooth | 6 |
| Izdržljivost | IP68 (otporno do 6m dubine do 30 min) |
| Dimenzije | 156.2 x 74.7 x 5.64 mm |
| Težina | 165 g |
| Materijal | Titanijum + staklo |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
2.249,00 KM
Apple iPhone Air 256GB Light Gold
iPhone Air
Dostupno
60639
Kupi







