Belkin Thunderbolt 3 2M cable- Black
Belkin Thunderbolt 3 2M cable- Black
179,00 KM
Thunderbolt 3 (USB-C na USB-C) kabl dužine 2 m pruža brzine prenosa do 20 Gbps, podršku za 4K/Ultra HD ekrane i isporuku energije do 60 W.
Idealno rešenje za povezivanje Thunderbolt 3 uređaja, dok je ujedno kompatibilan i sa USB 3.1/3.0/2.0 standardima.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | F2CD085BT2M-BLK |
|---|---|
| Tip konektora | Thunderbolt 3 (USB-C) muški na Thunderbolt 3 (USB-C) muški |
| Maksimalna brzina prenosa: | do 20 Gbps (Thunderbolt 3) |
| Kompatibilnost | USB 3.1 (10 Gbps), USB 3.0 (5 Gbps), USB 2.0 (480 Mbps) |
| Isporuka energije | do 60 W (Power Delivery) |
| Podrška za ekrane | Thunderbolt, 4K i Ultra HD |
| Dužina | 2 m |
| Boja | Crna |
| Paket sadrži | 1× USB-C™ Thunderbolt 3 kabl |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
159,00 KM
Satechi 6-in-1 USB-C Slim Multiport Adapter-Space Grey
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47472
Kupi -
29,00 KM
HAMA Punjači i kablovi za telefone 201652
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47848
Kupi -
75,00 KM
HAMA punjači i kablovi za telefone 201694
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47841
Kupi -
29,00 KM
CELLY Kućni žični punjači za telefone TC1USBC20WEVOWH
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47816
Kupi -
199,00 KM
CABLE MINI DP TO DUAL-LINK DVI CN
Kablovi & Adapteri
Dostupno
43492
Kupi -
86,00 KM
Apple Digital AV Adapter
Kablovi & Adapteri
Dostupno
43317
Kupi
