Apple IMAC 24: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-ZEE
Apple IMAC 24: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-ZEE
4.049,00 KM
Elegantan i moćan sve-u-jednom – iMac 24” s M4 čipom u srebrnoj boji donosi vrhunske performanse uz 10-jezgreni CPU i GPU. Uz 16GB RAM-a, 256GB SSD i prekrasan 4,5K Retina zaslon, savršen je za posao, učenje i zabavu.
Nema na stanju
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 24-inčni 4.5K Retina |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 chip with 10-core CPU and 10-core GPU |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Grafička karta | integrisana |
| Operativni sistem | macOS Sequoia |
| Tastatura | Magic Keyboard Touch ID |
| Miš | Magic Mouse |
| Audio | Support for Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos |
| Konekcije | Četiri Thunderbolt / USB 4 porta |
| Kamera | 1080p HD video recording |


