Apple IMAC 24: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-ZEE
Apple IMAC 24: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-ZEE
5.049,00 KM
Moderan, brz i vizualno upečatljiv – iMac 24” s M4 čipom u srebrnoj boji pruža iznimne performanse uz 10-jezgreni CPU i GPU. Opremljen s 24GB RAM-a i 512GB SSD-a, idealan je za svakodnevni rad, kreativne zadatke i multimediju – sve u jednom kompaktnom, elegantnom uređaju.
Nema na stanju
SKU
mcr24ze/a
Kategorija iMac
Nema na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 24" 4.5K Retina display (4480 x 2520 pix, 16:9, glossy, 500 nit) |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 chip with 10-core CPU and 10-core GPU |
| Memorija | 24GB |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Grafička karta | integrisana Apple 10-Core M4 |
| Operativni sistem | macOS Sequoia |
| Kamera | 12MP Center Stage kamera sa Desk View funkcijom. |
| Tastatura | Magic Keyboard (EN International) |
| Miš | Magic Mouse |
| Dimenzije | 54,7 x 46,1 x 14,7 cm |


