Apple MBA 13.6: MIDNIGHT/M5 10C CPU/10C GPU/16GB/1TB-ZEE
Apple MBA 13.6: MIDNIGHT/M5 10C CPU/10C GPU/16GB/1TB-ZEE
3.689,00 KM 3.319,00 KM
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.6" Liquid Retina, IPS, LED pozadinsko osvjetljenje, 2560 x 1664, 224 ppi, 500 nita, 1 milijarda boja, True Tone |
|---|---|
| Operativni sistem | Apple macOS s podrškom za Apple Intelligence |
| Konekcije | 2× Thunderbolt / USB 4 (punjenje, DisplayPort), 1× MagSafe 3 port, 1× 3.5 mm priključak za slušalice |
| Bežična povezanost | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 6.0 |
| Tastatura | Magic Keyboard s pozadinskim osvjetljenjem i Touch ID-om, Force Touch trackpad |
| Kamera | 12MP Center Stage kamera s podrškom za Desk View, 1080p HD |
| Zvuk / Mikrofon | Sistem od četiri zvučnika, Spatial Audio, niz od tri mikrofona usmjerenog snimanja, Voice Isolation |
| Dimenzije | 30.41 x 21.5 x 1.13 cm |
| Masa | 1.23 kg |
| Procesor | Apple M5, 10-jezgreni CPU (4 performance + 6 efficiency), 10-jezgrena GPU, 16-jezgreni Neural Engine, hardverski ray tracing |
| Grafička karta | Integrisana 10-jezgrena GPU jedinica u Apple M5 čipu |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 1 TB SSD |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
3.799,00 KM3.419,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 158,29 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64348
Kupi -
2.999,00 KM2.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 124,96 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64225
Kupi -
3.689,00 KM3.319,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 153,71 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64227
Kupi -
4.299,00 KM3.869,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 179,13 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64230
Kupi -
3.689,00 KM3.319,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 153,71 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64239
Kupi -
4.299,00 KM3.869,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 179,13 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64242
Kupi






