Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M5 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M5 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-CRO
3.799,00 KM 3.419,00 KM
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 15.3" Liquid Retina, IPS, LED pozadinsko osvjetljenje, 2880 x 1864, 224 ppi, 500 nita, 1 milijarda boja, True Tone |
|---|---|
| Operativni sistem | Apple macOS s podrškom za Apple Intelligence |
| Konekcije | 2× Thunderbolt / USB 4 (punjenje, DisplayPort), 1× MagSafe 3 port, 1× 3.5 mm priključak za slušalice |
| Bežična povezanost | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 6.0 |
| Tastatura | Magic Keyboard s pozadinskim osvjetljenjem i Touch ID-om, Force Touch trackpad |
| Kamera | 12MP Center Stage kamera s podrškom za Desk View, 1080p HD |
| Zvuk / Mikrofon | Sistem sa šest zvučnika s force-cancelling wooferima, Spatial Audio, niz od tri mikrofona, Voice Isolation |
| Dimenzije | 34.04 x 23.76 x 1.15 cm |
| Masa | 1.51 kg |
| Procesor | Apple M5, 10-jezgreni CPU (4 performance + 6 efficiency), 10-jezgrena GPU, 16-jezgreni Neural Engine, hardverski ray tracing |
| Grafička karta | Integrisana 10-jezgrena GPU jedinica u Apple M5 čipu |
| Memorija | 16 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 512 GB SSD |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
4.299,00 KM3.869,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 179,13 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64223
Kupi -
3.689,00 KM3.319,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 153,71 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64228
Kupi -
3.689,00 KM3.319,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 153,71 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64233
Kupi -
2.999,00 KM2.699,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 124,96 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64232
Kupi -
3.689,00 KM3.319,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 153,71 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64221
Kupi -
4.299,00 KM3.869,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 179,13 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
64236
Kupi






