Apple MB NEO 13: SILVER/A18 PRO 6C CPU/5C GPU/8GB/256GB-CRO
Apple MB NEO 13: SILVER/A18 PRO 6C CPU/5C GPU/8GB/256GB-CRO
1.599,00 KM 1.439,00 KM
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Napomena za ovaj artikal: Zbog velike potražnje i ograničenih zaliha, preporučujemo da prije kupovine provjerite dostupnost putem e-maila ili telefona.
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.0" Liquid Retina, IPS, LED pozadinsko osvjetljenje, 219 ppi, 500 nita, 1 milijarda boja, sRGB, anti‑refleksni premaz |
|---|---|
| Procesor | Apple A18 Pro, 6‑jezgreni CPU (2 performance + 4 efficiency), 5‑jezgreni GPU, 16‑jezgreni Neural Engine, hardverski ray tracing |
| Memorija | 8 GB objedinjene memorije |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana 5‑jezgrena GPU jedinica u Apple A18 Pro čipu |
| Operativni sistem | Apple macOS s podrškom za Apple Intelligence |
| Konekcije | 1× USB‑C (USB 3, DisplayPort 1.4, punjenje), 1× USB‑C (USB 2, punjenje), 1× 3.5 mm priključak za slušalice |
| Masa | 1.23 kg |
| Dimenzije | 29.75 x 1.27 x 20.64 cm |
| Bežična povezanost | Wi‑Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 6.0 |
| Tastatura | Magic Keyboard s funkcijskim tipkama, Multi‑Touch trackpad |
| Kamera | 1080p FaceTime HD kamera |
| Zvuk / Mikrofon | Stereo zvučnici sa Spatial Audio & Dolby Atmos; dvostruki mikrofon s beamformingom, Voice Isolation i Wide Spectrum režimima |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
1.869,00 KM1.682,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 77,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62867
Kupi -
1.869,00 KM1.682,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 77,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62859
Kupi -
1.869,00 KM1.682,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 77,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62855
Kupi -
1.869,00 KM1.682,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 77,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62858
Kupi -
1.869,00 KM1.682,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 77,88 KM mjesečno uz 24 rateonbackorder
62854
Kupi -
1.599,00 KM1.439,00 KM10% povoljnije za jednokratno ili gotovinsko plaćanjeili samo 66,63 KM mjesečno uz 24 rateNije dostupno
62860
Kupi





