JBL Endurance Run 2 Black
JBL Endurance Run 2 Black
109,00 KM
JBL Endurance Run 2 su žične sportske slušalice stvorene za aktivan životni stil. Zahvaljujući inovativnim tehnologijama FlipHook™, TwistLock™ i FlexSoft™, pružaju izuzetno udobno i sigurno prianjanje – u uhu ili iza uha – čak i tokom intenzivnih treninga. Odlikuje ih robustan dizajn otporan na znoj (IPX5), moćan JBL Pure Bass zvuk preko 8,2 mm drajvera i jednostavno upravljanje pozivima putem jednog dugmeta na kablu. Magnetske slušalice omogućavaju praktično nošenje oko vrata. Uživajte u do 10 sati muzike, uz brzo punjenje – samo 10 minuta punjenja donosi sat slušanja.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model/boja | JBL Endurance Run 2, crna |
|---|---|
| Tip slušalica | In-ear sport sa kablom |
| Frekvencijski opseg | 20 Hz – 20 kHz |
| Osjetljivost | 99 dB SPL @ 1 kHz |
| Dizajn za nošenje | FlipHook™ – u ili iza uha; TwistLock™ i FlexSoft™ za stabilnost |
| Vodootpornost | IPX5 – otporne na znoj |
| Baterija | Do 10 sati reprodukcije, 10 min punjenja daje 1 sat muzike via USB-C |
| Težina | 19,7 g |
| Pakovanje sadrži | Slušalice, 3 veličine silikonskih čepića, enhancer, USB‑C kabl za punjenje, uputstvo, garancija |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
89,00 KM
SONOS RAY WALL MOUNT BLACK
Zvučnici
Dostupno
43617
Kupi -
909,00 KM
SONOS MOVE 2 BLACK
Zvučnici
Dostupno
43615
Kupi -
529,00 KM
SONOS ERA 100 STAND PAIR BLACK
Zvučnici
Dostupno
43613
Kupi -
99,00 KM
Dostupno
43532
Kupi -
99,00 KM
JBL GO3 ECO BLUE
JBL
Dostupno
15854
Kupi -
39,00 KM
Dostupno
15861
Kupi



