JBL Endure Run, in ear Black
JBL Endure Run, in ear Black
89,00 KM
Idealne za sport zahvaljujući ergonomskom dizajnu
Zaštita od vode i znoja uz IPX5 certifikat
Izvrsne performanse sa JBL Pure Bass zvukom
Ugrađeni mikrofon sa podrškom za glasovne komande
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model/boja | JBL ENDURANCE RUN CRNA |
|---|---|
| Frekventni opseg | 20 Hz – 20 kHz |
| Mikrofon | Da |
| Ostalo | Dugme za premotavanje / mikrofon Fleksibilan dvosmerni dizajn Ergonomske Magnetne bubice Otporne na znoj Mogućnost aktiviranja Google Now i Siri |
| Povezivanje | 3,5 mm |
| Pozicija mikrofona | Na kablu |
| Taster za primanje poziva | Da |
| Tip | Sportske in-ear, žične |
| Veličina zvučnika | 8 mm |
| Otpornost | IPX5 – otporne na znoj i vlagu |
| Udobnost/stabilnost | FlipHook™, TwistLock™, FlexSoft™ |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
69,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAT1209BK/01
Slušalice
Dostupno
44591
Kupi -
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušal. TAT2206 PK
Slušalice
Dostupno
44585
Kupi -
179,00 KM
JBL Beži.bubice JBLWFLEXBLK
Slušalice
Dostupno
44569
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43549
Kupi -
99,00 KM
JBL GO3 ECO BLUE
JBL
Dostupno
15854
Kupi -
39,00 KM
Dostupno
15861
Kupi
